O nas

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku usług od 1996 roku. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów staramy się świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie. Stawiamy olbrzymi nacisk na fachowość i wyszkolenie zatrudnionego personelu. Naszym atutem jest solidny montaż serwis gwarancyjny i pogwarancyjny szybka realizacja zamówień, przeglądy okresowe.

Świadczymy pełny zakres usług sprzedaży klimatyzacji postojowej do samochodów ciężarowych, klimatyzacji do biur, sklepów, domów, a także części chłodniczych (agregatów, sprężarek, parowników, sterowników chłodniczych itd.) Gwarantujemy fachową obsługę techniczną asortymentu produktów zakupionych w naszej firmie.

Mając na uwadze wzrastające potrzeby naszych Klientów od kilku lat prowadzimy w autoryzowanej sprzedaży profesjonalne lodówki samochodowe do aut ciężarowych, dostawczych oraz osobowych firmy "Indel" z agregatami wiodącego producenta firmy "Danfoss".Naszym celem jest maksymalna optymalizacja usług dla potrzeb naszych Klientów .

MET-COOL © 2013 | Reklama, projekty, strony www - Studio Reklamy BRANDART Nowy Sacz